חנן כהן / מידע דיגיטאלי

INFO.ORG.IL - Home of Hanan Cohen
החיים באינטרנט :: חיפוש באינטרנט :: קוראים לי חנן כהן :: שאריות טעימות :: באנגלית :: צרו קשר
להתכונן להיות הורים
כתב Colin Bowles, תרגם שי כפיר

בדיקות פשוטות להורים לעתיד (כתובות בלשון זכר, אבל בהיעדר הפניה מפורשת בתחילת הפסקה, הכוונה היא לשני המינים) שרוצים להתכונן להיות אבא ואמא בחיים האמיתיים.

(תחשבו טוב לפני שאתם מחליטים......)

1. נשים: כדי להתכונן לאמהות, לבשי חלוק ותחבי חמש כריות באזור הבטן. לאחר תשעה חודשים הוציאי כרית אחת.

גברים: גש לבית המרקחת, רוקן את תוכן הארנק שלך על הדלפק, בקש מהרוקח לקחת את הכל. לאחר מכן גש לסופרמרקט. עשה את הסידורים הדרושים כדי שהמשכורת שלך תשולם ישירות למשרדם הראשי. לך הביתה, התרווח בכורסה וקרא את עיתון הערב בניחותא, בפעם האחרונה.

2. לפני שסוף-סוף תביא ילדים לעולם, מצא זוג מחבריך שכבר יש להם ילדים, והבע ביקורת על דרכי החינוך שלהם, חוסר הסבלנות הקיצוני שלהם, והאופן שבו הם מניחים לילדים שלהם להשתולל. הצע להם דרכים כיצד יוכלו לשפר את הרגלי השינה של ילדיהם, השימוש בשירותים, נימוסי השולחן והתנהגותם באופן כללי. תיהנה מזה - זו תהיה הפעם האחרונה בחיים שיהיה לך מושג איך לחנך ילדים.

3. כדי לגלות איך יעברו הלילות - טייל להנאתך בסלון מחמש אחר הצהריים עד עשר בלילה כשאתה סוחב שק רטוב במשקל שישה קילו. בעשר בלילה הנח את השק, כוון שעון לחצות, ולך לישון. בחצות קום והסתובב עם השק בסלון שוב עד אחת. כוון את השעון לשלוש בבוקר. בגלל שלא תצליח להירדם קום בשתיים בלילה והכן לעצמך משהו לשתות, חזור למיטה ברבע לשלוש. קום שוב בשלוש עם צלצול השעון, שיר לשק שירים בחושך עד ארבע, כוון את השעון לחמש. קום. הכן ארוחת בוקר. המשך לעשות זאת למשך חמש שנים. נסה להיראות עליז.

4. והאם אתה יכול להתמודד עם הבלגן של הילדים? כדי לגלות זאת, מרח את הספה בשוקולד למריחה ואת השטיח בריבה. החבא חתיכת דג קטנה מאחורי מערכת הסטריאו והשאר אותה שם לאורך כל הקיץ. תקע את אצבעותיך באדניות ולאחר מכן שפשף אותן על הקיר שרק עכשיו סיידת. את הכתמים כסה בצבעי פסטל עליזים. איך יצא?

5. הלבשת הילדים גם היא לא דבר פשוט כמו שזה נראה: קנה לעצמך תמנון וסל חבלים. נסה להכניס את התמנון לסל באופן שאף אחת מזרועותיו של התמנון לא תציץ מן הסל. הזמן שניתן להקדיש למשימה זו - כל הבוקר.

6. קח קרטון ביצים. בעזרת מספריים וקופסת צבע עשה ממנו תנין. עכשיו, תוך שימוש בנייר דבק ונייר צבעוני, הפוך את התנין לקישוט לסוכה. ולסיום, קח קופסת חלב, כדור פינג פונג וקופסת קורנפלקס ריקה, ובנה מהם דגם מדויק של מגדל אייפל. מזל טוב - אתה מוכן למשחקי הפעלה עם הילדים.

7. תשכח מהפיג'ו 206 - קנה מיצובישי לאנסר. אל תחשוב לרגע שהיא תישאר בחניה נקייה ונוצצת. קנה ארטיק שוקולד והשאר אותו בתא הכפפות. תחוב כמה סוכריות טופי בפתח של הטייפ. קנה חבילה גדולה של ביסקוויטים, רסק אותם. את האבקה פזר על המושב האחורי. עבור עם מגרפה על שני צדי האוטו החדש. זהו. מושלם.

8. התכונן לצאת לטיול. חכה מחוץ לבית חצי שעה. גש לדלת. היכנס הביתה שוב. צא החוצה. חזור פנימה. לך במורד שביל היציאה. חזור לדלת. רד שוב בשביל. לך לאט מאוד במורד הרחוב במשך חמש דקות. עצור כדי לבחון מקרוב כל בדל סיגריה, חתיכת מסטיק, נייר טואלט משומש וחרק מת שתפגוש בדרך. חזור על צעדיך. צווח שאתה לא יכול יותר ככה עד שכל השכנים ייצאו למרפסות כדי לבהות בך. ותר על הטיול וחזור הביתה. עכשיו אתה מוכן לצאת לטיול עם ילד קטן.

9. חזור על כל דבר שאתה אומר חמש פעמים.

10. גש לסופר המקומי.קח איתך את הדבר הקרוב ביותר שאתה מוצא לילד בגיל הגן - עז בוגרת היא תחליף מצוין. אם בכוונתך להביא יותר מילד אחד, קח יותר מעז אחת. קנה מצרכים לשבוע מבלי לאפשר לעזים לצאת מתחום מבטך. שלם עבור כל מה שהעזים אכלו או השחיתו. עד שלא תעמוד במשימה זו, אל תחשוב אפילו על הבאת ילדים לעולם.

11. רוקן מלון מתוכנו. נקב בו חור קטן בצד. תלה אותו מהתקרה ונדנד אותו מצד לצד. עכשיו קח קערית דייסה ונסה להכניס אותה בכפית אל תוך המלון תוך כדי שאתה מעמיד פני אווירון. המשך עד שחצי מכמות הדייסה תיעלם. שפוך את השאר על עצמך תוך הקפדה שחלק ניכר יגיע לרצפה. הנה, אתה מוכן להאכיל ילד בן שנה.

12. למד את שמות כל המשתתפים ברחוב סומסום, בארני וכן את שמם גודלם צורתם והכוחות המיוחדים של כל הפוקימונים. כשתמצא את עצמך מזמזם את ''עוגה עוגה'' בדרך לעבודה - אתה מוכן!כשנולדתי לא חתמתי על חוסר עקביות ולא על חוסר מקוריות.


מפת האתר
החיים באינטרנט
"לא רלוונטי" - מכתבי שרשרת ושמועות דואר אלקטרוני
איך לא לכתוב דואר זבל
יש לך אינטרנט - you have internet
קריאת בלוגים כמקור מידע מקצועי
ניקוי ערך מרשימה בטופס
זו היא לא התראה על וירוס
עולם של קצוות
חייל בצבא איקאה
מקלדת, מסך וקהילה: על ארגון קהילות וירטואליות
טיפול בטקסט בעברית מהאינטרנט והכנתו למעבד תמלילים.
The Cluetrain Manifesto מתורגם לעברית.
איך לא להתנהג כמו ווירוס.
איך להיפטר מפרסומות באינטרנט.
E-Commerce - לא משתלם להיות "ישראלי".
איך לא להראות טמבלים בעיני קרובים וידידים.
כדי לדעת צריך לקרוא.
איך לחזור לדף ששכחתם את הכתובת שלו.
מה עושים גולשים מתקדמים ?
חיפוש מידע באינטרנט
החבורה הצעירה - קישורי אינטרנט לילדי תמוז
חיפוש מידע תלוי הקשר.
איך למצוא דפים טובים באתרים גרועים.
חיפוש באינטרנט על ידי שימוש במילות מפתח.
איך להעזר באתרים קוראי מחשבות.
הכה את המומחה/אבא.
מה הכי קשה למצוא באינטרנט?
"האינטרנט הוא הספריה הגדולה ביותר בעולם שבה כל הספרים מפוזרים על הרצפה."
תשאלו אותי אני אנסה למצוא בשבילכם את מה שלא מצאתם לבד.
-->
קוראים לי חנן כהן
מי אני, מאין אני בא, ולאן אני הולך.
אפשר להגיד תודה
כל מיני שאריות טעימות
האם ביבי ראש הממשלה?
חוק ההסדרים
מחשבון החוצפה
מקדונלדס - מקטינופת
אני שונא מחשבים
הטקסט המלא והמנוקד של ההגדה של פסח.
שלושה טיפים לשימוש ב Office שלא כתובים בשום מקום.
"לנשק לאפריים בתחת"
האמת הצורבת - למה אין דבר כזה "לסגור את הבשר"
להתכונן להיות הורים
In English
99 Logos of Car Manufacturers
.Why I use Yahoo! Mail
.IMAP - the best-kept secret in electronic messaging
.MoveMail - Importing Email from one mail program to another
.RISKS, A matter of attitude
.Searching USEIT.COM
קידום אתרים לחברים בלבד